Wypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (2024)

Wypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (1)

Disney Vacation Club (DVC) oferuje swoim członkom jedne z najpiękniejszych wakacji Disneya. Na szczęście nie musisz być członkiem klubu, aby nadal cieszyć się tymi luksusowymi wakacjami. Czy wiesz, że możeszwynajemPunkty DVC? Oczywiście następnym pytaniem, które prawdopodobnie się zastanawiasz, jest to, ile punktów potrzebuję, aby mieć niesamowite wakacje Disneya ?!

Ten artykuł dotyczący wynajmu punktów DVC zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o tym, ile punktów DVC powinieneś wynająć na następne wakacje Disneya.

Najbezpieczniejszy sposób na rezerwację punktów DVC!Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na wypożyczenie punktów DVC, to nasi partnerzyWypożyczalnia DVCIKlub wakacyjny DavidaRentals oferuje najbezpieczniejszy sposób rezerwacji. DVC Rental Store to najbardziej elastyczna opcja, w której goście muszą wpłacić jedynie 25% zaliczki na wycieczki zarezerwowane na co najmniej 75 dni. Wynajem David's Vacation Club oferuje niskie ceny i wymaga wpłaty depozytu, aby rozpocząć wyszukiwanie dostępności.

Planujesz wakacje w Disney World?

Uzyskaj wyłączny dostęp do cen hoteli i biletów tylko dla subskrybentów Mickey Visit. Nie przegap naszego biuletynu z hackami podróżniczymi!

W tym przewodniku po planowaniu:

Wypożyczanie punktów DVC: Krótki przegląd

Jeśli po raz pierwszy słyszysz o wynajmowaniu punktów DVC, zacznij od naszego kompletnego rozwiązaniaMickey Odwiedź przewodnik na temat wynajmu punktów DVC. Wyjaśni również, dlaczego wynajmowanie punktów DVC jest tak świetną opcją, aby cieszyć się zakwaterowaniem DVC bez członkostwa. Krótko mówiąc, członkowie spoza DVC mogą wynajmować punkty od obecnych członków DVC i wykorzystywać je do rezerwacji pobytów w luksusowym kurorcie Disneya. Obejmuje to kurorty, takie jak Grand Floridian, Polynesian Village i Disney's Animal Kingdom Lodge.

Zakwaterowanie DVC jest zazwyczaj bardziej przestronne niż pokoje hotelowe i zapewnia wiele innych korzyści, których nie zapewnia pobyt w hotelu. Możesz dowiedzieć się więcej o zaletach pobytu na rezerwacji DVC w naszymPrzewodnik zakupu DVC. Naprawdę nie możesz się pomylić, wynajmując punkty DVC, ponieważ prawie zawsze jest to droga oszczędnościowa, dzięki której uzyskasz większy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki!

Nasi partnerzy, wypożyczalnie DVC Rental Store i David's Vacation Club, oferują najbezpieczniejszy sposób wynajmu punktów DVC. Oto zestawienie obu firm i różnice między nimi.

Wypożyczalnia DVC

Nasz partner DVC Rental Store jest znany ze swojej dużej elastyczności i zasad anulowania wynajmu punktów DVC. To idealny wybór, jeśli obawiasz się, że zostaniesz zamknięty w ustalonej dacie i kurorcie. DVC Rental Store wymaga również 25% zaliczki przy rezerwacji, jeśli rezerwacja jest dłuższa niż 75 dni. To świetny sposób, aby uzyskać najlepsze typy, ponieważ im większe wyprzedzenie rezerwacji, tym większa szansa na zapewnienie sobie wyboru ośrodków i dat.Zarezerwuj TERAZ w DVC Rental Store, aby uzyskać największą elastyczność w wynajmie punktów DVC!

Wypożyczalnia klubów wakacyjnych Davida

Długoletnią firmą wynajmującą DVC jest nasz drugi partner, David's DVC Rentals, firma akredytowana przez Better Business Bureau, która istnieje od 2005 roku. Zwykle oferują najniższe ceny w porównaniu z wieloma swoimi konkurentami i oferują ustaloną stawkę 20-23 USD za punkt za wszystkie ich rezerwacje, dzięki czemu wiesz z góry, jaka będzie Twoja cena, zanim będą szukać właściciela do wynajęcia.Zarezerwuj TERAZ w David's Vacation Club Rentals, aby zapewnić jedne z najniższych cen wynajmu punktów DVC!

Wypożyczanie punktów DVC: ile punktów powinienem wypożyczyć?

Kiedy już zdecydujesz się na wynajem, prawdopodobnie zastanawiasz się, ile punktów powinieneś wynająć. Chociaż opcje wynajmu punktów DVC są naprawdę nieograniczone, podzielmy to trochę, aby zobaczyć, ile punktów należy wziąć pod uwagę na następne wakacje.

Wille DVC mają różną wartość punktową w zależności od rodzaju willi i pory roku, w której ją odwiedzasz. Każdego roku Disney będzie publikował punkty potrzebne do pobytu wśród 16 resortów. Możesz znaleźć te wykresy punktoweTutaj. Jeśli marzysz o tym przytulnym świątecznym śniadaniu w swojej willi, przygotuj się na zdobycie wielu punktów, ponieważ jest to najbardziej pracowita piosenka w roku. Jeśli jednak Twój harmonogram jest elastyczny i możesz podróżować, powiedzmy, we wrześniu po zgiełku letniego szczytu, będziesz potrzebować mniej punktów na pokrycie kosztów wakacji.

Dla ułatwienia podzielmy się więc przykładami tego, jak wyglądają wakacje w szczycie sezonu i poza sezonem i zobaczmy, ile punktów potrzebujesz za każdy z podanych przykładów. Zakładamy, że szukasz tygodniowego pobytu w 2023 roku w willi z 1 sypialnią, która może wygodnie pomieścić dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Podamy również przykład w dwóch ośrodkach. Pójdziemy na całość i obejrzymy wille w ośrodku Grand Floridian, a także przyjrzymy się porównywalnemu pobytowi w Disney's Old Key West Resort. Pomoże Ci to zastanowić się, jakiego rodzaju zakwaterowania szukasz i jaki rodzaj lokalizacji jest dla Ciebie ważny.

Jak wypożyczyć punkty DVC?

Nasza rekomendacja dotycząca wynajmu punktów DVC toWypożyczalnia DVC Davidaktóra jest akredytowaną firmą Better Business Bureau, która istnieje od 2005 roku i pomaga ludziom wynajmować punkty DVC. Ta firma całkowicie ochroni Cię przed oszustwami i problemami podczas wynajmu punktów DVC, co jest najbezpieczniejszym sposobem wynajmu punktów DVC bez obaw od członków Disney Vacation.

Nie będziesz też musiał się martwić próbą skontaktowania się z konkretnym właścicielem DVC z pytaniami dotyczącymi Twojego pobytu, ponieważ rezerwacja bezpośrednio z usługą Davida zajmuje się wszystkim, będzie on Twoim numerem jeden do kontaktu z w pełni wykwalifikowanym profesjonalnym zespołem gotowym do pomocy. Kolejną wielką zaletą korzystania z Davids Rentals DVC jest to, że jeśli chcesz dodać plan wyżywienia do swojej rezerwacji (po powrocie), zrobią to wszystko za Ciebie i nie będziesz musiał się martwić ściganiem właściciela w celu skonfigurowania rezerwacji. Oszczędzi to Twój czas i zostanie profesjonalnie obsłużone.

A co najważniejsze, David's Vacation Club Rentals jest łatwy w użyciu bez konieczności martwienia się o negocjowanie cen z właścicielami. Pracują, aby Cię chronić, gdy wynajmujesz punkty DVC, sprawdzając przeszłość właściciela, aby upewnić się, że wszyscy są chronieni finansowo podczas transakcji.

Wypożyczanie punktów DVC: Wypożyczanie poza sezonem

Disney dzieli wartości punktowe dla ośrodków Walt Disney World na 7 kategorii. Pora roku wymagająca najmniejszej liczby punktów przypada na cały wrzesień. Ponieważ większość dzieci wraca do szkoły w tym miesiącu, uważa się, że jest to niski sezon z mniejszymi tłumami. To powiedziawszy, pogoda może być zdradliwa we wrześniu, więc pamiętaj, aby spakować ten parasol! Niemniej jednak podzielmy się, ile punktów potrzeba na wakacje DVC we wrześniu.

Wypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (3)

Willa Grand Florida z 1 sypialnią

Wille w Disney's Grand Floridan

Willa w Disney's Grand Floridian Resortjest flagowym kurortem Disneya. Dzięki rozległej powierzchni, świeżemu remontowi i dostępowi do kolejki jednoszynowej, jest to naprawdę wspaniała posiadłość. Ponadto wille DVC zostały właśnie całkowicie odświeżone i uwielbiamy nowe zakwaterowanie!

Spójrzmy na datę zameldowania 2 września z datą wymeldowania 9 września. Ponownie patrzymy na willę z 1 sypialnią i widokiem na jezioro. Zgodnie z tabelą punktów dotWielki Floryd, będziemy potrzebować łącznie 291 punktów dvc. Podczas gdy w tym artykule dotyczącym wynajmu punktów DVC nie będziemy zbytnio zagłębiać się w koszt gotówki, zWynajem Dawidapatrzysz na całkowity koszt 6693 $ za 291 punktów. To może wydawać się dużo, ale pamiętaj, że jest to willa z jedną sypialnią i gdybyś miał zarezerwować podobny pokój klubowy bez DVC przez Disneya, zobaczyłbyś rachunek w wysokości 14 923 $!

W podsumowaniu:

Ośrodek wczasowy:Willa w Disney's Grand Floridian Resort

Willa:1 sypialnia z widokiem na jezioro

Daktyle:Od 2 września do 9 września 2023 r

Suma potrzebnych punktów:291

Wypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (4)

Willa z 1 sypialnią w starym Key West

Disney's Old Key West Resort

Disney's Old Key West Resortto pierwszy Vacation Club Resort, który Disney zbudował na Florydzie. Ten ulubiony przez fanów ośrodek jest jednym z największych i jest idealny dla tych, którzy szukają prawdziwego domu z dala od domu. Oferuje największe wille i mnóstwo atrakcji rekreacyjnych.

W tym przykładzie musimy wspomnieć, że Old Key West nie ma różnych typów widoków, więc patrzymy tylko na samą kategorię z 1 sypialnią. Za ten sam tygodniowy pobyt we wrześniu ośrodek ten wymaga łącznie 150 punktów. Jak widać, to prawie połowa tego, czego potrzebuje Grand Floridian. Jaka jest różnica? To trudne pytanie, ponieważ oba ośrodki są piękne, ale myślę, że wszyscy zgodzimy się, że flagowy ośrodek na pętli jednoszynowej będzie wymagał więcej punktów. Za 150 punktów David's Vacation Club Rentals kosztuje łącznie 3150 USD. W momencie pisania tego artykułu dotyczącego wynajmu punktów DVC, Disney nie pokazuje dostępności dla stawki gotówkowej, która pozwoliłaby nam na porównanie DVC z gotówką, ale można bezpiecznie założyć, że oszczędności nadal byłyby znaczne.

W podsumowaniu:

Ośrodek wczasowy:Disney's Old Key West Resort

Willa:1 sypialnia

Daktyle:Od 2 września do 9 września 2023 r

Suma potrzebnych punktów:150

Wypożyczanie punktów DVC: podsumowanie niskiego sezonu

Ośrodek wczasowy:Wille w Disney's Grand Floridian ResortDisney's Old Key West Resort
Willa:1 sypialnia z widokiem na jezioro1 sypialnia
Daktyle:od 2 września do 9 wrześniaod 2 września do 9 września
Zwrotnica:291150

Wypożyczanie punktów DVC: Wypożyczanie w szczycie sezonu

Teraz, gdy widzieliśmy, jak wygląda scenariusz wynajmu poza sezonem, przyjrzyjmy się, jak wyglądałby urlop wiosenny w marcu. Jeśli spojrzymy na jakikolwiek wykres punktowy, zobaczymy, że marzec przypada na przedostatnią kategorię w szczycie sezonu. To bardzo pracowita pora roku, ponieważ większość szkół ma przerwę. Na przykład w szczycie sezonu weźmiemy te same ośrodki, te same typy pokoi i ten sam czas trwania podróży. Tutaj przyjrzymy się pobytowi od 10 do 17 marca.

Wypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (5)

Basen w Disney's Grand Floridian Resort

Wille w Disney's Grand Floridan

Patrząc na David’s Rentals, dla tej samej willi z 1 sypialnią i widokiem na jezioro, patrzymy na całkowity wymóg punktowy wynoszący 407. Od razu zauważysz, że jest to duży wzrost w porównaniu z 291 punktami potrzebnymi na wrześniowy pobyt. Koszt gotówkowy Davida za te wynajęte punkty wyniósłby 8547 USD. Jednak pokój podobny bezpośrednio z Disney Club bez DVC kosztowałby 14 638 $!

W podsumowaniu:

Ośrodek wczasowy:Willa w Disney's Grand Floridian Resort

Willa:1 sypialnia z widokiem na jezioro

Daktyle:Od 10 do 17 marca 2023 r

Suma potrzebnych punktów:407

Wypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (6)

Widok z Disney's Old Key West

Stare Key West Disneya

Dzięki wspaniałej pogodzie dzielnica Disney's Old Key West naprawdę ożywa w marcu. Z golfem, jazdą na rowerze, pływaniem i wieloma innymi zajęciami rekreacyjnymi, to świetny czas, aby cieszyć się tym kurortem. Jeśli spojrzymy na te same daty i typ willi, co poprzednio, patrzymy na całkowity wymóg punktowy wynoszący 227. To znowu dużo mniej niż Grand Floridian, ale widać, że nadal wymaga więcej punktów niż jego wrześniowy odpowiednik.

W podsumowaniu:

Ośrodek wczasowy:Stare Key West Disneya

Willa:1 sypialnia

Daktyle:Od 10 do 17 marca 2023 r

Suma potrzebnych punktów:227

Wypożyczanie punktów DVC: podsumowanie sezonu

Ośrodek wczasowy:Wille w Disney's Grand Floridian ResortDisney's Old Key West Resort
Willa:1 sypialnia z widokiem na jezioro1 sypialnia
Daktyle:Od 10 do 17 marcaOd 10 do 17 marca
Suma punktów:407227

Wypożyczanie punktów DVC: ostatnie przemyśleniaWypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (7)

Jak widać, pytanie o to, ile punktów należy wynająć, zależy tak naprawdę od tego, gdzie chcesz się zatrzymać i kiedy chcesz odwiedzić. Jest rzeczą oczywistą, że gdybyśmy zdecydowali się zmienić te przykłady na wille typu studio zamiast 1 sypialni, musielibyśmy wynająć mniej punktów. I odwrotnie, gdybyśmy patrzyli na wielkie wille z 3 sypialniami, potrzebowalibyśmy znacznie więcej punktów. Niezaprzeczalne jest jednak to, że wynajmowanie punktów DVC za pośrednictwem David’s Rentals naprawdę pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Inną rzeczą do rozważenia jest to, że nie musisz wynajmować punktów tylko na pobyty tygodniowe. David's wynajmuje już od jednej nocy. Niezależnie od tego, czy jest to szybka minikacja na jedną noc, czy 2-tygodniowe spotkanie rodzinne, masz całkowitą swobodę w decydowaniu, jak długo ma trwać Twoja wizyta.

Jeśli myślisz o członkostwie w DVC, naprawdę polecamy wynajem jako punkt wyjścia. Tak jak powiedziałem, większość korzyści członkowskich uzyskasz bez ponoszenia kosztów z góry lub zaangażowania. Wille są dużym krokiem naprzód w porównaniu z pokojami hotelowymi i tworzą magiczne wspomnienia Disneya!

Zaplanuj swoje następne wakacje w Walt Disney World

Jeśli to wszystko sprawiło, że marzysz o następnych wakacjach w Disneyu, pozwól nam pomóc! Poprowadzimy Cię na każdym kroku i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące Twoich następnych wakacji. Ponadto zdobędziesz najlepsze oferty i będziesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek. Koniecznie sprawdź również nasz BEZPŁATNY biuletyn. Otrzymasz najlepsze wskazówki i rabaty bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej! Aby uzyskać więcej inspiracji na następną wizytę, zapoznaj się z następującymi artykułami:

  • Rankingi kurortów DVC: najlepsze resorty Disney Vacation Club
  • Czy wypożyczalnia DVC jest legalna? Recenzja wypożyczalni DVC
  • Przewodnik po zakupach w Disney Vacation Club 2022 — wskazówki i kluczowe pytania
  • Recenzja rejsu członka Disney Vacation Club: warto? Co jest zawarte?
  • Kompletny przewodnik po niezbyt przerażającej imprezie Halloweenowej Miki 2022

Planujesz wakacje z Disneyem? Uzyskaj ekskluzywne rabaty + darmowe bonusy

Oprócz ekskluzywnych zniżek dla subskrybentów Mickey Visit, zdobądź nasz bezpłatny plan do wydrukowania i przewodnik, który znacznie ułatwi Ci życie.

Wypożyczanie punktów DVC: Ile punktów muszę wypożyczyć? (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Golda Nolan II

Last Updated:

Views: 5581

Rating: 4.8 / 5 (58 voted)

Reviews: 81% of readers found this page helpful

Author information

Name: Golda Nolan II

Birthday: 1998-05-14

Address: Suite 369 9754 Roberts Pines, West Benitaburgh, NM 69180-7958

Phone: +522993866487

Job: Sales Executive

Hobby: Worldbuilding, Shopping, Quilting, Cooking, Homebrewing, Leather crafting, Pet

Introduction: My name is Golda Nolan II, I am a thoughtful, clever, cute, jolly, brave, powerful, splendid person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.